Gösterilen sonuç sayısı: 5

C Vitamin Serum 30 ml

1,999.00
Cilt enzimleri tarafından C vitamini haline dönüşebilen çok hassas C vitamini türevi içermektedir. Cildin daha derin katmanlarına ancak bu yolla nüfuz etmektedir. Kolajen sentezleme özelliği vardır ve esnek kolajen liflerinin yenilenmesini teşvik eder. Buna bağlı olarak da cilt sıkılaşmasını sağlar. Güçlü antioksidan etkisiyle solgun cildi aydınlatır. Yüksek nem verme etkisiyle cilde parlaklığını geri kazandırır.

C Vitamini Ampul 12/2 ml

1,999.00
Cilt enzimleri tarafından C vitamini haline dönüşebilen çok hassas C vitamini türevi̇ içermektedir. Cildin daha derin katmanlarına ancak bu yolla nüfuz etmektedir. Kolejen sentezleme özelliği vardır ve esnek kolejen liflerinin yenilenmesini teşvik eder. Buna bağlı olarak da cilt sıkılaşmasını sağlar. Güçlü antioksidan etkisiyle solgun cildi aydınlatır. Yüksek nem verme etkisiyle cilde parlaklığını geri kazandırır. 

Collagen Bağ Doku Serum 30 ml

1,999.00
Kolajen, insan vücudunda en çok bulunan protein olup, yapısal bütünlüğünü oluşturur. İlk önce deride, bağ dokuda, tendon, tırnak, diş, saç kemikler, eklem ve göz gibi hemen her organın yapısında bulunur. En baştaki özelliği dokulara destek sağlayarak, doku ve organların canlı ve esnek kalmasına yardımcı olur. Yeterince kolajeni almayan cilt erkenden kırışır, dokuların onarılmasını ve yenilenmesini sağlayamaz. Kolajen içeren doğal besinlerden oluşan kolajen bağ doku serumumuzla cilt elastikiyetini ve nem dengesini koruyup yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır. Not: Her gün gece yatmadan önce temiz cilde masaj yaparak uygulanır.

Platin Krem 50ml

1,999.00
Bilinçli yaralandırma sistemi ile yapılan (dermapen, dermaroller, v.b.) platin serum cilt bakımı sonrasında, platinin insan cildi ile bağ oluşturan ve benzeri olmayan anti-aging etkilerini sürdürmesini sağlar. En zor bulunan metal olan platinin cilde enerji veren kolajen sentezini yeniden yapılandırır. Böylece çevresel, genetik, yaşlanma ve UV ışınları kaynaklı olmak üzere cilt hasarlarının tüm nedenleriyle savaşan hücresel yaşlanma karşıtı bir kremdir. Cilt tonunu ve dokusunu düzeltip, koyu leke oluşumunu önlerken eşsiz ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık verir. Çizgi ve kırışıklıkların derinliklerini en aza indirmeye ve elastikiyet ve sıkılaşmayı gözle görülür şekilde geliştirmeyi başaran en değerli metaldir. Günlük sabah akşam kullanılması uygundur.

V Plus Gold Krem 50 ml

1,999.00
Bilinçli yaralandırma sistemi ile yapılan (dermapen, dermaroller, v.b.) V Plus Gold cilt bakımı sonrasında, hücrede bulunan iyonların altın tozuyla aktif hale gelerek hücreler arası bağlantıların yeniden yapılanmasını hızlandırarak devam ettirir. Cilt deformasyonlarını alt tabakadan başlayarak ölü hücreleri canlandırmak suretiyle yağlanmayı kontrol altına alır. Gözenekleri sıkılaştırıp, elastikiyet kaybını düzelterek lifting etkisi oluşturur. Yeni kırışıklıkları önlediği gibi var olanları açar ve sağlıklı, kadifemsi bir görünüm verir. Nem dengesini sağlayarak akne ve sivilcelerin oluşumunu engeller, olanları kurutup izlerini kaybeder. Cilt rengini açmasını verdiği fondötenli görünümle ispat eder. Yorgun ve matlaşmış cildi gençleştirip kadifemsi dokuya ulaştırır. Günlük sabah akşam temiz cilde uygulanır.